fbpx

Yhteys

Teatteriliput yli kahden hengen seurueille myydään poikkeusaikana ainoastaan teatterin lippumyymälästä. Samassa taloudessa asuvat tai päivittäin toistensa kanssa tekemisissä olevat henkilöt voivat ostaa vierekkäiset paikat.

Johtoryhmä

Toimitusjohtaja
Markko Heinonen
0400 134 744
markko.heinonen@seinajoki.fi
Taiteellinen johtaja
Pauliina Salonius
040 732 0278
pauliina.salonius@seinajoki.fi
Tuotanto- ja henkilöstöpäällikkö
Milla Hautala
050 596 0844
milla.hautala@seinajoki.fi
Käyttöpäällikkö
Jouni Palovaara
050 516 4641
jouni.palovaara@seinajoki.fi
Myynti- ja markkinointipäällikkö
Marjo Tamminen
040 825 8250
marjo.tamminen@seinajoki.fi

Muut yhteystiedot

Markkinointi 040 825 8250
teatteri.markkinointi@seinajoki.fi
Tiedotus 050 560 4513
teatteri.tiedotus@seinajoki.fi
Lippumyymälä/myyntipalvelu
010 4162600
teatteri.myynti@seinajoki.fi
Vahtimestari
Jukka Kontkanen
040 774 8433
jukka.kontkanen@seinajoki.fi
Tiedottaja
Anna Valtari
050 560 4513
anna.valtari@seinajoki.fi
Teatterikuraattori
Jelena Jokelin-Muilu
044 554 1901
jelena.jokelin-muilu@seinajoki.fi
Talous- ja myyntisihteeri
Marjo Harju-Keturi
010 416 2602
marjo.harju-keturi@seinajoki.fi
Myyntineuvottelija
Maria Pajula-Ilkka
010 416 2600
teatteri.myynti@seinajoki.fi
Asiakkuusvastaava
Satu Keski-Valkama
010 416 2682
teatteri.myynti@seinajoki.fi
Teatteriravintola Fazer 044 710 9437
seinajoki.teatteri@fazer.fi
Tekniikka/Lavastamo 050 419 0866
Ompelimo/Puvusto 050 419 0884
Ei pukuvuokrausta.
Emme vastaa tekstiviesteihin.
Näyttämömestarit 050 419 0857
Tarpeisto 050 419 0885
Emme vastaa tekstiviesteihin.

Kaikki henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@seinajoki.fi

Liity kanta-asiakkaaksi

Liittymällä saat ensimmäisenä tietoa uusista tapahtumista, esityksistä ja vierailuista. Yhteisissä tilaisuuksissamme tapaa näyttelijöitä, ohjaajia sekä pääsee tutustumaan teatterin kulissien takana työskenteleviin ammattilaisiin. Lisäksi saat teatterilta sähköpostia noin kerran kuukaudessa.

 

Lähetä palautetta

Nimi

Sähköposti

Viesti

  

Avaa Google Maps

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite 003709121538
Välittäjä/operaattori OKOYFIHH
Y-tunnus 0912153-8

Tulevat tapahtumat

Teatteriliput yli kahden hengen seurueille myydään poikkeusaikana ainoastaan teatterin lippumyymälästä. Samassa taloudessa asuvat tai päivittäin toistensa kanssa tekemisissä olevat henkilöt voivat ostaa vierekkäiset paikat.

PvmKloNäyttämöNäytösLiput
25.09.19:00AlvarEVITATilaa »
26.09.13:00AlvarEVITATäynnä
26.09.18:00AlvarEVITATilaa »
01.10.19:00AlvarEVITATilaa »
02.10.19:00AlvarEVITATilaa »
03.10.13:00AlvarEVITATilaa »
03.10.18:00AlvarEVITATilaa »
08.10.19:00AlvarEVITATilaa »
09.10.19:00AlvarEVITATilaa »
10.10.13:00AlvarEVITATilaa »
10.10.18:00AlvarEVITATilaa »
16.10.19:00AlvarIhan SeelanaTilaa »
17.10.13:00AlvarEVITATilaa »
17.10.18:00AlvarEVITATilaa »
22.10.19:00AlvarEVITATilaa »

Katso aikataulut

Tiedotteet