Yhteys

Seinäjoen kaupunginteatteri
Alvar Aallon katu 12
60100 SEINÄJOKI

Johtoryhmä

Taiteellinen johtaja
Christian Lindroos
040 591 3749
christian.lindroos@seinajoki.fi
Toimitusjohtaja
Markko Heinonen
0400 134 744
(06) 416 2607
markko.heinonen@seinajoki.fi
Käyttöpäällikkö
Jouni Palovaara
050 516 4641
jouni.palovaara@seinajoki.fi
Myynti- ja markkinointipäällikkö
Marjo Tamminen
040 825 8250
marjo.tamminen@seinajoki.fi
Tuotantosuunnittelija
Milla Hautala
050 5690 844
milla.hautala@seinajoki.fi

Muut yhteystiedot

Markkinointi (06) 416 2608
markkinointi.teatteri@seinajoki.fi
Tiedotus (06) 416 2081
tiedotus.teatteri@seinajoki.fi
Vahtimestari
Jukka Kontkanen
Tiedottaja
Anna Valtari
050 560 4513
(06) 416 2081
anna.valtari@seinajoki.fi
Teatterikuraattori
Jelena Jokelin-Muilu
Talous- ja myyntisihteeri
Marika Aalto
(06) 416 6314
marika.aalto@seinajoki.fi
Graafinen suunnittelija ja webmistress
Emilia Kaupinmäki
(06) 416 2088
emilia.kaupinmaki@seinajoki.fi
Myyntineuvottelija
Maria Pajula-Ilkka
(06) 416 2600
maria.pajula-ilkka@seinajoki.fi
Myyntineuvottelija
Sirpa Soini
(06) 416 2082
sirpa.soini@seinajoki.fi
Teatteriravintola Fazer (06) 423 3641
044 710 9437
seinajoki.teatteri@fazer.fi
Tekniikka/Lavastamo (06) 416 2610/2632
Ompelimo (06) 416 2612

Loput sähköpostiosoitteet muotoa etunimi.sukunimi@seinajoki.fi

Liity kanta-asiakkaaksi

Liittymällä saat ensimmäisenä tietoa uusista tapahtumista, esityksistä ja vierailuista. Yhteisissä tilaisuuksissamme tapaa näyttelijöitä, ohjaajia sekä pääsee tutustumaan teatterin kulissien takana työskenteleviin ammattilaisiin. Lisäksi saat teatterilta sähköpostia noin kerran kuukaudessa.

 

Lähetä palautetta

Nimi

Sähköposti

Viesti

  

 

Tulevat tapahtumat

PvmKloNäyttämöNäytösLiput
30.03.19:00AlvarKvartettiTilaa »
30.03.19:15ElissaKultainen 60-lukuTäynnä
31.03.18:00AlvarTäällä Pohjantähden allaTilaa »
01.04.18:00AlvarTäällä Pohjantähden allaTilaa »
02.04.18:00AlvarJuha Tapio - IttekseenTäynnä
08.04.18:00AlvarKoirien KalevalaTilaa »
18.04.12:00AlvarKoirien KalevalaTilaa »
18.04.18:00AlvarKoirien KalevalaTilaa »
19.04.10:00AlvarKoirien KalevalaTilaa »
19.04.18:00AlvarKoirien KalevalaTilaa »
20.04.13:00AlvarTäällä Pohjantähden allaTilaa »
21.04.18:00AlvarTäällä Pohjantähden allaTilaa »
22.04.12:00AlvarKoirien KalevalaTilaa »
22.04.18:00AlvarTäällä Pohjantähden allaTilaa »
25.04.12:00AlvarKoirien KalevalaTäynnä

Katso aikataulut

Tiedotteet

Kvartetin jäähyväiset to 30.3. kello 19.LUE LISÄÄ