Yhteys

Seinäjoen kaupunginteatteri
Alvar Aallon katu 12
60100 SEINÄJOKI

Johtoryhmä

Taiteellinen johtaja
Christian Lindroos
040 591 3749
christian.lindroos@seinajoki.fi
Toimitusjohtaja
Markko Heinonen
0400 134 744
markko.heinonen@seinajoki.fi
Käyttöpäällikkö
Jouni Palovaara
050 516 4641
jouni.palovaara@seinajoki.fi
Myynti- ja markkinointipäällikkö
Marjo Tamminen
040 825 8250
marjo.tamminen@seinajoki.fi
Tuotantosuunnittelija
Milla Hautala
050 596 0844
milla.hautala@seinajoki.fi

Muut yhteystiedot

Markkinointi 040 825 8250
markkinointi.teatteri@seinajoki.fi
Tiedotus 050 560 4513
tiedotus.teatteri@seinajoki.fi
Vahtimestari
Jukka Kontkanen
Tiedottaja
Anna Valtari
Teatterikuraattori
Jelena Jokelin-Muilu
Talous- ja myyntisihteeri
Marika Aalto
010 416 2602
marika.aalto@seinajoki.fi
Graafinen suunnittelija ja webmistress
Emilia Kaupinmäki
050 419 0875
emilia.kaupinmaki@seinajoki.fi
Myyntineuvottelija
Maria Pajula-Ilkka
010 416 2600
maria.pajula-ilkka@seinajoki.fi
Myyntineuvottelija
Sirpa Soini
010 416 2682
sirpa.soini@seinajoki.fi
Teatteriravintola Fazer 044 710 9437
seinajoki.teatteri@fazer.fi
Tekniikka/Lavastamo 050 419 0866
Ompelimo 050 419 0884
Näyttämömestarit 050 419 0857
Tarpeisto 050 419 0885

Loput sähköpostiosoitteet muotoa etunimi.sukunimi@seinajoki.fi

Liity kanta-asiakkaaksi

Liittymällä saat ensimmäisenä tietoa uusista tapahtumista, esityksistä ja vierailuista. Yhteisissä tilaisuuksissamme tapaa näyttelijöitä, ohjaajia sekä pääsee tutustumaan teatterin kulissien takana työskenteleviin ammattilaisiin. Lisäksi saat teatterilta sähköpostia noin kerran kuukaudessa.

 

Lähetä palautetta

Nimi

Sähköposti

Viesti

  

 

Tulevat tapahtumat

PvmKloNäyttämöNäytösLiput
16.07.13:00PaviljonkiHerra Hakkarainen harrastaaTilaa »
16.07.15:00PaviljonkiHerra Hakkarainen harrastaaTilaa »
23.07.13:00PaviljonkiHerra Hakkarainen harrastaaTilaa »
23.07.15:00PaviljonkiHerra Hakkarainen harrastaaTilaa »
30.07.13:00PaviljonkiHerra Hakkarainen harrastaaTilaa »
30.07.15:00PaviljonkiHerra Hakkarainen harrastaaTilaa »
02.08.18:00Mallaskosken teatteriterassiMyymälävarkaan käsikirjaTilaa »
03.08.18:00Mallaskosken teatteriterassiMyymälävarkaan käsikirjaTilaa »
03.08.19:00KesäteatteriKaikki laulaa på Törnävä - lauluiltaTilaa »
04.08.18:00Mallaskosken teatteriterassiMyymälävarkaan käsikirjaTilaa »
05.08.14:00Mallaskosken teatteriterassiMyymälävarkaan käsikirjaTilaa »
05.08.18:00Mallaskosken teatteriterassiMyymälävarkaan käsikirjaTilaa »
10.08.18:00Mallaskosken teatteriterassiMyymälävarkaan käsikirjaTilaa »
11.08.18:00Mallaskosken teatteriterassiMyymälävarkaan käsikirjaTilaa »
12.08.14:00Mallaskosken teatteriterassiMyymälävarkaan käsikirjaTilaa »

Katso aikataulut

Tiedotteet

HUPIHAUSKAA KESÄTEATTERIA: Myymälävarkaan käsikirja Mallaskosken teatteriterassilla!LUE LISÄÄ